Samsun’un afra İlçesinde 22 yıldır çilek üretimi yapan Bayram Ali Kadıoğlu, tescil ettiği markasıyla ürettiği ürünleri, 5 farklı şehre ve Arabistan’a gönderiyor.
22 Yıldır Ömrünü Bu İşe Adadı: Suudilere Bile Yolluyor! Tütünü Söktü Yerine Bunu Ekti
![](https://cankiri-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/07/22-yildir-omrunu-bu-ise-adadi-suudilere-bile-yolluyor-tutunu-soktu-yerine-bunu-ekti-xlCAs7wE.jpg)
Samsun’un afra İlçesinde 22 yıldır çilek üretimi yapan Bayram Ali Kadıoğlu, tescil ettiği markasıyla ürettiği ürünleri, 5 farklı şehre ve Arabistan’a gönderiyor.